Otomobil markası, birkaç doku çıkarılmış mevcut tasarımın daha temiz ve biraz daha minimal bir versiyonu olan "modernize edilmiş bir Porsche arması" ortaya çıkardı – ancak Stuttgart kelimesi armanın merkezine yeniden dahil edildi. Ama onun dışında çok ama çok tanıdık geliyor.

Porsche spor arabalarının 75. yıl dönümüne denk gelmesi için tanıtılan yeni tasarım, Porsche web (Linki Görebilmek İçin Üye Olmalısınız) sitesinde yer alan bir habere göre "üç yıllık bir süreçte detaylara gösterilen sevgiyle" oluşturuldu . 

Birkaç Twitter kullanıcısının belirttiği gibi, tasarımın selefinden o kadar da farklı olmadığını düşünürsek, sürecin üç yıl sürmesi ilginç. Ayrıca arma, 1952'deki başlangıcından bu yana, 1954, 1963, 1973, 1994 ve 2008'deki güncellemelerle birkaç değişikliğe uğradı – bunların hepsi de bunun kadar yinelemeliydi.

Ve belki de Porsche güncellemesini rakiplerinden ayıran şey, şirketin (araba) kapısını önceki tasarımlarına kapatmamasıdır. Mirasının keyifli bir kutlamasında, Porsche şimdi tüm tarihi armalarını hem eski hem de yeni arabaların parçası olarak  satışa sunuyor. (Linki Görebilmek İçin Üye Olmalısınız)

Gerçekten de lüks bir marka olarak Porsche'nin devrim niteliğinde değil, evrimsel bir marka değişikliğini tercih etmesi mantıklıdır. Bununla birlikte, daha kapsamlı bir yeniden markanın bu lüks çekiciliği sürdürmesi kesinlikle mümkün – sadece yeni Rolls-Royce (Linki Görebilmek İçin Üye Olmalısınız) kimliğine bakın. Ve en azından yeni tasarım, yeni Kia logosunun (Linki Görebilmek İçin Üye Olmalısınız) aksine tamamen tanınabilir durumda .


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Offf Offf
0
Offf
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Kaşif

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir format seç
Soru Sor / Çözüm Ekle
Sorunuzu Ve Çözümünüzü Buradan Ekleyin
Video
Videolu Çözüm Ekle
Anket
Anket Oluştur.
Görsel
Fotoğraf veya GIF'li Çözüm Ekle
Liste
Çözüm Listeni Ekle
Test Yap
Sınav & Test Oluşturup Sonuç Belirleyin.