Yeni Porsche logosu: eskisi geride, eskisi içinde


0

Otomobil markası, birkaç doku çıkarılmış mevcut tasarımın daha temiz ve biraz daha minimal bir versiyonu olan "modernize edilmiş bir Porsche arması" ortaya çıkardı – ancak Stuttgart kelimesi armanın merkezine yeniden dahil edildi. Ama onun dışında çok ama çok tanıdık geliyor.

Porsche spor arabalarının 75. yıl dönümüne denk gelmesi için tanıtılan yeni tasarım, Porsche web sitesinde yer alan bir habere göre "üç yıllık bir süreçte detaylara gösterilen sevgiyle" oluşturuldu . 

Birkaç Twitter kullanıcısının belirttiği gibi, tasarımın selefinden o kadar da farklı olmadığını düşünürsek, sürecin üç yıl sürmesi ilginç. Ayrıca arma, 1952'deki başlangıcından bu yana, 1954, 1963, 1973, 1994 ve 2008'deki güncellemelerle birkaç değişikliğe uğradı – bunların hepsi de bunun kadar yinelemeliydi.

Ve belki de Porsche güncellemesini rakiplerinden ayıran şey, şirketin (araba) kapısını önceki tasarımlarına kapatmamasıdır. Mirasının keyifli bir kutlamasında, Porsche şimdi tüm tarihi armalarını hem eski hem de yeni arabaların parçası olarak  satışa sunuyor.

Gerçekten de lüks bir marka olarak Porsche'nin devrim niteliğinde değil, evrimsel bir marka değişikliğini tercih etmesi mantıklıdır. Bununla birlikte, daha kapsamlı bir yeniden markanın bu lüks çekiciliği sürdürmesi kesinlikle mümkün – sadece yeni Rolls-Royce kimliğine bakın. Ve en azından yeni tasarım, yeni Kia logosunun aksine tamamen tanınabilir durumda .


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Offf Offf
0
Offf
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Lan Lan
0
Lan
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
admin

Acemi

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Test Yap
Sınav & Test Oluşturup Sonuç Belirleyin.
Anket
Anket Oluştur.
Soru Sor / Çözüm Ekle
Sorunuzu Ve Çözümünüzü Buradan Ekleyin
Liste
Çözüm Listeni Ekle
Video
Videolu Çözüm Ekle
Görsel
Fotoğraf veya GIF'li Çözüm Ekle