Haziran 2023 İçin Xbox Games With Gold Açıklandı


0

Xbox, Games with Gold tekliflerinin bir parçası olarak Haziran ayında satışa sunulacak iki oyunu duyurdu. Hem Xbox Series X|S hem de Xbox One'da mevcut olan Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri, Adios ve The Vale: Shadow of the Crown'u alabilecek.

Adios, 1-30 Haziran tarihleri arasında satışa sunulacak ve seçimin gücüne odaklanıyor. Kansas'ta, çetenin çiftliğinizdeki cesetleri yok etmesine yardım eden bir domuz çiftçisi olarak, bir gün demeye karar verdiğinizde yaptıklarınızın sonuçlarıyla yüzleşmeniz gerekecek. Siz günlük işlerinizi yaparken, kiralık katil arkadaşınız çaresizce sizi fikrinizi değiştirmeye çalışırken, bu meditatif ve düşünceli oyunda ahlaki ve ruhani sorularla karşı karşıya kalacaksınız.

16 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında The Vale: Shadow of the Crown , Games with Gold aracılığıyla satışa sunulacak. Ses tabanlı bir macerada ses ve dokunsal kontrol cihazı geri bildiriminden yararlanan benzersiz bir deneyim, bu orta çağ macerasında ölümcül düşmanlara karşı hayatta kalmak için diğer duyularınıza ve hızlı zekanıza güvenmeniz gerekecek. Birinci sınıf ses ekipmanınız veya şık bir kulaklığınız varsa, bu kısa ama unutulmaz oyunun 3D sesini ve yenilikçi tasarımını deneyimlemek için bunları kullanmaya değer.

Haziran 2023 İçin Xbox Games With Gold

  • Adios (1-30 Haziran)
  • The Vale: Shadow of the Crown (16 Haziran-15 Temmuz)

May's Games with Gold oyunları , Star Wars Episode One: Racer and Hoa'yı almak için yalnızca birkaç gününüz kalsa da hala mevcut. Haziran Game Pass oyunlarının ilk dalgası da duyuruldu ve önümüzdeki ay Chicory, Hypnospace Outlaw, Stacking ve daha fazlasını deneyebileceksiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Offf Offf
0
Offf
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Lan Lan
0
Lan
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
admin

Acemi

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Test Yap
Sınav & Test Oluşturup Sonuç Belirleyin.
Anket
Anket Oluştur.
Soru Sor / Çözüm Ekle
Sorunuzu Ve Çözümünüzü Buradan Ekleyin
Liste
Çözüm Listeni Ekle
Video
Videolu Çözüm Ekle
Görsel
Fotoğraf veya GIF'li Çözüm Ekle