1 Paylaşım

Çin’de ortaya çıkan bir akıllı telefon prototipi,Apple,Huawei ve Lg gibi firmaların ürettiği çerçevesiz ekran teknolojisinin aksine ‘gerçek‘ çerçevesiz ekranı kendileri üreteceklerini idda etti.

Hâlihazır da yeni nesil cihazlarda ekran boyutu olarak 18:9 oranı oalrak kulanılmakta.Fakat hiçbir markada şuanda tamamen çerçevesiz ekran bulunmamakta üst ve alt kısımlarında illaki bir çıkıntı bırakıyorlar.

Fakat Twitter’da görüntüleri paylaşılan yeni bir akıllı telefon prototipi, gerçek çerçevesiz akıllı telefonun nasıl olması gerektiğini net bir şekilde gösteriyor. Telefonun alt, üst ya da yanlarında herhangi bir çerçeve bulunmuyor. Ahize,hoparlör ve ön kamera eski kızaklı telefonlar gibi eklenmiş olup alt ve üste kaydırarak açabiliyor olmanızda ayrı bir estetik katmış cihaza.
Cihazın şuandaki akıllı telefonlara göre biraz daha kalın olması dikkatlerden kaçmıyor.Bunun anlamıda bataryanın biraz daha büyük olmasından kaynaklı olabilir.Tamamen çerçevesiz bir cihaz ilgi görebilir fakat kızaklı olmasından dolayı tercih edilirmi bunuda satışa sunulduktan sonra öğtenecek gibiyiz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Offf Offf
0
Offf
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Başarılı Başarılı
2
Başarılı
Yusuf HIZARCI
Teknoloji ile içli dışlı birisiyim.Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerde mekanik / yazılımsal sorunları çözmekte üstüme yok.Ayrıca robotik kodlama benim için bir hobi

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir format seç
Soru Sor / Çözüm Ekle
Sorunuzu Ve Çözümünüzü Buradan Ekleyin
Video
Videolu Çözüm Ekle
Anket
Anket Oluştur.
Görsel
Fotoğraf veya GIF'li Çözüm Ekle
Liste
Çözüm Listeni Ekle
Test Yap
Sınav & Test Oluşturup Sonuç Belirleyin.