Bu yılın ilk yarısı içinde Ford Mondeo‘nun Avrupa’da emekliye ayrılacağı ve yerini alacak modelin farklı bir isimle geleceği söylenmişti. Öte yandan bugün Çin’de Mondeo ismiyle yeni model sunuldu. Avrupa içinse durum hala asılsız.

2021 Ford MondeoÇin Endüstri ve Bilgi Teknolojisi Bakanlığının paylaştığı resimler yeni Ford Mondeo‘nun dış tasarımını açığa çıkardı. Sedan formunu koruduğu gözlenen otomobilin ön tasarımı daha öncesinde Çin’de tanıtılan Ford Evos ile neredeyse aynı. Sadece aydınlatmalar ve tampon kısmında fark gözüküyor.

ST Line versiyonuyla karşımızda olan yeni Ford Mondeo’da sportif oynamalar, siyah dokunuşlar ve çift tonlu gövde rengi göz alıyor. Yandan bakıldığında gizli kapı kolları göze batarken, arkada ise boydan boya uzanan bir şeritle birleşen stoplar, büyük bir difüzör, Mondeo yazısı ve siyah bagaj spoyleri bulunuyor.

2021 Ford Mondeo İç Dizayn

Gelen bilgiye ithafen yeni Ford Mondeo, Çin’de 235 beygir güç üreten 2.0 litre benzinli motorla satışa sunulacak . Otomobilin uzunluğu 4935 mm, aks mesafesi ise 2945 mm olacak. Bu da onu şu anda Avrupa’da satışta olan mevcut modelden daha uzun yapıyor. Bunun dışında şu an için herhangi bir bilgi sunulmamış.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Offf Offf
0
Offf
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Yusuf HIZARCI
Teknoloji ile içli dışlı birisiyim.Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerde mekanik / yazılımsal sorunları çözmekte üstüme yok.Ayrıca robotik kodlama benim için bir hobi

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorumlar

Bir format seç
Soru Sor / Çözüm Ekle
Sorunuzu Ve Çözümünüzü Buradan Ekleyin
Video
Videolu Çözüm Ekle
Anket
Anket Oluştur.
Görsel
Fotoğraf veya GIF'li Çözüm Ekle
Liste
Çözüm Listeni Ekle
Test Yap
Sınav & Test Oluşturup Sonuç Belirleyin.